Misja 99rent

Wypożycz samochód
Jako firma podążamy za nowymi rozwiązaniami i aktywnie uczestniczymy w zachodzących procesach zmieniającego się świata. Wykorzystując nowoczesne technologie, chcemy stale rozwijać się i dopasowywać do nowych trendów na rynku, które będą warunkowały nasze istnienie w przyszłości. Nie boimy się zmian, gdyż to one pozwolą 99rent osiągnąć sukces!
 
MISJA
 
Misją 99rent jest zapewnienie mobilności każdemu, kto jej potrzebuje, niezależnie od pory dnia, sytuacji oraz miejsca. Chcemy, aby każdy bez przeszkód mógł cieszyć się niezależnością, którą daje mobilność. Dążymy do tego, aby dawać Klientom poczucie bezpieczeństwa, skracać dystans i oszczędzać czas, dbając przede wszystkim o dostępność, elastyczność i wysoką jakość naszych usług.
 
WIZJA
 
Zmierzamy do tego, by zostać firmą kreującą trendy w bardzo wymagającym obszarze biznesowym a także na konkurencyjnym rynku indywidualnym, rozwiązując wszystkie problemy Klientów związane z szeroko pojętą mobilnością. W oczach naszych pracowników chcemy być uczciwym, stabilnym i szanującym ich pracodawcą. W efekcie, z roku na rok będziemy rozwijać się, by ostatecznie osiągnąć pozycję lidera na polskim rynku.
 
Naszą wizję osiągniemy, kierując się następującymi zasadami;
 
a) Dostępność zawsze i wszędzie: Chcemy, aby usługi 99rent były dostępne w każdym mieście w Polsce, o każdej porze, w każdych warunkach.
 
b) Nowoczesność w każdym aspekcie: Stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne, zarówno wewnętrzne, usprawniające procesy komunikacji i realizacji celów, takie jak np. flota z alternatywnymi źródłami napędu czy niestandardowe oferty i rozwiązania w obszarze biznesowym, jak i zewnętrzne: pionierskie programy pilotażowe oraz badawcze przy współpracy z innymi, znaczącymi podmiotami na rynku, mającymi wpływ na kształtowanie zachowań konsumentów.
 
c) Usługa dla każdego: Elastycznie modelujemy zakres naszych usług, dopasowując je do potrzeb Klientów niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny czy biznesowy. Skutecznie rozwiązujemy wszystkie problemy związane z mobilnością. Dzisiaj samochody, jutro także Segway, elektryczny skuter czy smart board.
 
d) Jakość przede wszystkim: Dbamy o jakość i szybkość realizacji usług: nasza flota jest coraz młodsza, bardziej różnorodna, formalności mniejsze, a czas wydania pojazdu sukcesywnie się skraca.
 
e) Przejrzystość zasad: Etyka biznesu jest priorytetem. Jesteśmy uczciwi wobec każdego naszego Partnera: firm ubezpieczeniowych, Klientów firmowych i indywidualnych, dostawców samochodów, naszych Pracowników. Umowy są przejrzyste, zgodne z literą prawa, niepozostawiające miejsca na nadinterpretację.
 
f) Odpowiedzialność społeczna biznesu: Jesteśmy świadomi i odpowiedzialności społecznie, nie tylko względem naszych Klientów oraz Pracowników, lecz także wobec środowiska naturalnego i jego ograniczonych zasobów.
 
WARTOŚCI 99rent
 
Wartości pomagają w rozwoju biznesu i stanowią podstawę kultury pracy w firmie. Są inspiracją, motywacją, a w konsekwencji celem. „Świat” 99rent obraca się wokół 9 głównych wartości.
 
9 zasad, którymi kieruje się 99rent, aby wypełnić swoją misję.
 
1. Dostępność – posiadać takie zaplecze pojazdów (punkty 99rent/stacje benzynowe/podnajmowane place/lotniska/centra handlowe), aby każdy Klient, niezależnie od lokalizacji, pory dnia mógł szybko odzyskać mobilność, ograniczając formalności do niezbędnego minimum.
 
2. Nowoczesność – śledzić rozwój technologiczny i obserwować nowe trendy, wdrażać pomysły spełniające na oczekiwania Klientów lub będące odpowiedzią na działania konkurencji, dążyć do ograniczenia zachowań mających negatywny wpływ na środowisko naturalne, bo także przez pryzmat takich działań firma postrzegana jest jako nowoczesna – podążająca za zmieniającym się światem.
 
3. Mobilność w każdej potrzebie – dostarczyć pojazd i zapewnić mobilność tak szybko, jak to tylko możliwe, wychodząc poza dotychczasowe ramy oferty czy przyjęte rynkowe standardy.
 
4. Jakość i profesjonalizm – dbać o zadowolenie Partnerów, Klientów, a zwłaszcza Pracowników. Zapewniać niezbędne szkolenia, pracować wg jasno ustalonych standardów obsługi klienta tożsamych dla całej firmy, niezależnie od lokalizacji. Konsekwentna strategia oparta na coraz nowszej i lepiej wyposażonej flocie oraz wykwalifikowanej i zadowolonej kadrze pracowniczej, pozwoli na uniknięcie konkurencyjnej wojny cenowej. Zadowolony Klient doceni jakość i profesjonalizm.
 
5. Transparentność – stosować przejrzyste zasady współpracy względem Partnerów, Klientów i Pracowników. Stosować się do zasad etyki biznesowej, grać fair nawet (lub zwłaszcza) względem konkurencji, być szczerym w codziennych kontaktach, dzielić się informacjami. Otwarcie komunikować zmiany w firmie, tak by informacje docierały do wszystkich pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska – daje to poczucie wspólnoty, solidarnie realizowanej misji firmy.
 
6. Odpowiedzialność – podejmować przemyślane decyzje, przewidywać ich skutki i wszelkie możliwe konsekwencje. Szybko i skutecznie reagować na problemy i kryzysy.
 
7. Rozwój – wyznaczać sobie śmiałe cele i konsekwentnie do nich dążyć. Dbać o rozwój firmy oraz pracowników, gdyż doskonalący się pracownik to rozwijająca się firma.
 
8. Bezpieczeństwo – zapewniać Klientom i Pracownikom poczucie bezpieczeństwa, stabilności oraz spokoju. Bezpieczeństwo rozumiemy w sposób dosłowny, jako nienaganną sprawność i pełne ubezpieczenie każdego pojazdu w naszej flocie (AC/OC/NNW), ale również w sposób pośredni, czyli jako zabezpieczenie interesów Klientów w umowach oraz utrzymywanie stabilnej pozycji na rynku, czego efektem jest trwałość zatrudnienia i jasna ścieżka rozwoju.
 
9. Wzajemna inspiracja – słuchać Partnerów, Klientów, Pracowników, rynku oraz konkurencji, wspólnie pracować nad nowymi rozwiązaniami – najlepsze pomysły powstają na serwetce od kawy (jak pokazuje historia ).
 

Ładowanie

Ładowanie

Opinie naszych klientów

5
Auto wypożyczone z 99 rent Lublin Auto bardzo czyste zadbane Pan Przemek punktualny, bardzo miły i kontaktowy, zdecydowanie polecam
26.02.2020
Edyta
5
Znakomicie, serdecznie polecam. Profesjonalna obsługa w Lublinie. Pozdrawiamy
23.02.2020
Zbyszek
5
Awaria auta. Pierwszy raz korzystałam z wypożyczalni (Poznań). Szukałam w sieci i 99rent okazał się najbardziej przyjazny :) . Pan Michał w sobotni poranek dostarczył autko (śliczny, czyściutki Hyundai i20 :) pod drzwi domku :). Dziękuję za cierpliwość i spokój. Polecam.Pozdrawiam
16.11.2019
Arleta
5
Podstawienie samochodu perfekto, oddział w Ndm bardzo szybko zareagował, pojazd w idealnej kondycji czysty umyty, poziom obsługi Pana Emila na najwyższym poziomie. Szczerze polecam.
14.11.2019
Katarzyna
5
Very nice and sweet cars i take many times every car is new and staff also helpful high recommend this come your one time visit lifetime regular customer
06.11.2019
Parag Patel
5
Auto podstawione w tym samym dni co miałem kolizje. Polecam
03.11.2019
Szymon
5
Bardzo szybkie oddanie i odebranie samochodu. Wszystkie dokumenty od razu na maila. Auto czyste, przyjemne i na poziomie. Pachniało nowością. Oferta bardzo dobra jeżeli chodzi o wypady weekendowe. Brak limitu kilometrów!
21.10.2019
Jakub J.
5
Bardzo profesjonalna obsługa, szybka dostawa auta, szybkie formalności online. Miły Pan dostarczył auto na ustalony czas.polecam firmę.
16.10.2019
Ewa Strzelce Opolskie
5
Wypożyczalam w oddziale w Gdyni miła sprawna obsługa ceny konkurencyjne zadbane samochody ogólnie polecam ja jak będę musiała wypożyczyć znowu to tylko u was polecam bardzo
08.09.2019
Hanna
5
Dzięki miłej i profesjonalnej obsłudze mój urlop przebiegł bezproblemowo. Autko zostało podstawione pod wskazany adres i to dzięki inicjatywie, z którą wyszedł pracownik firmy, że to nie stanowi najmniejszego problemu. Serdecznie pozdrawiam ekipe firmy z Grudziądza,następnym razem autko wezmę od was
01.08.2019
Patryk
5
Rekomenduję jak najbardziej pozytywnie. Korzystałem z punktu w Katowicach (kolejny raz) i jestem b. zadowolony. Szybko, sprawnie, kompetentnie. Bardzo pomocni i nastawieni pozytywnie na klienta. Szybka reakcja i dopasowanie do potrzeb. Dobre ceny i jeszcze lepsze samochody ;-) POLECAM !
01.08.2019
Damian
5
PROFESJONALNIE, BEZPROBLEMOWO i UCZCIWIE! Super!!! Naprawdę polecam!
31.07.2019
Ewa