Misja 99rent

Wypożycz samochód
Jako firma podążamy za nowymi rozwiązaniami i aktywnie uczestniczymy w zachodzących procesach zmieniającego się świata. Wykorzystując nowoczesne technologie, chcemy stale rozwijać się i dopasowywać do nowych trendów na rynku, które będą warunkowały nasze istnienie w przyszłości. Nie boimy się zmian, gdyż to one pozwolą 99rent osiągnąć sukces!
 
MISJA
 
Misją 99rent jest zapewnienie mobilności każdemu, kto jej potrzebuje, niezależnie od pory dnia, sytuacji oraz miejsca. Chcemy, aby każdy bez przeszkód mógł cieszyć się niezależnością, którą daje mobilność. Dążymy do tego, aby dawać Klientom poczucie bezpieczeństwa, skracać dystans i oszczędzać czas, dbając przede wszystkim o dostępność, elastyczność i wysoką jakość naszych usług.
 
WIZJA
 
Zmierzamy do tego, by zostać firmą kreującą trendy w bardzo wymagającym obszarze biznesowym a także na konkurencyjnym rynku indywidualnym, rozwiązując wszystkie problemy Klientów związane z szeroko pojętą mobilnością. W oczach naszych pracowników chcemy być uczciwym, stabilnym i szanującym ich pracodawcą. W efekcie, z roku na rok będziemy rozwijać się, by ostatecznie osiągnąć pozycję lidera na polskim rynku.
 
Naszą wizję osiągniemy, kierując się następującymi zasadami;
 
a) Dostępność zawsze i wszędzie: Chcemy, aby usługi 99rent były dostępne w każdym mieście w Polsce, o każdej porze, w każdych warunkach.
 
b) Nowoczesność w każdym aspekcie: Stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne, zarówno wewnętrzne, usprawniające procesy komunikacji i realizacji celów, takie jak np. flota z alternatywnymi źródłami napędu czy niestandardowe oferty i rozwiązania w obszarze biznesowym, jak i zewnętrzne: pionierskie programy pilotażowe oraz badawcze przy współpracy z innymi, znaczącymi podmiotami na rynku, mającymi wpływ na kształtowanie zachowań konsumentów.
 
c) Usługa dla każdego: Elastycznie modelujemy zakres naszych usług, dopasowując je do potrzeb Klientów niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny czy biznesowy. Skutecznie rozwiązujemy wszystkie problemy związane z mobilnością. Dzisiaj samochody, jutro także Segway, elektryczny skuter czy smart board.
 
d) Jakość przede wszystkim: Dbamy o jakość i szybkość realizacji usług: nasza flota jest coraz młodsza, bardziej różnorodna, formalności mniejsze, a czas wydania pojazdu sukcesywnie się skraca.
 
e) Przejrzystość zasad: Etyka biznesu jest priorytetem. Jesteśmy uczciwi wobec każdego naszego Partnera: firm ubezpieczeniowych, Klientów firmowych i indywidualnych, dostawców samochodów, naszych Pracowników. Umowy są przejrzyste, zgodne z literą prawa, niepozostawiające miejsca na nadinterpretację.
 
f) Odpowiedzialność społeczna biznesu: Jesteśmy świadomi i odpowiedzialności społecznie, nie tylko względem naszych Klientów oraz Pracowników, lecz także wobec środowiska naturalnego i jego ograniczonych zasobów.
 
WARTOŚCI 99rent
 
Wartości pomagają w rozwoju biznesu i stanowią podstawę kultury pracy w firmie. Są inspiracją, motywacją, a w konsekwencji celem. „Świat” 99rent obraca się wokół 9 głównych wartości.
 
9 zasad, którymi kieruje się 99rent, aby wypełnić swoją misję.
 
1. Dostępność – posiadać takie zaplecze pojazdów (punkty 99rent/stacje benzynowe/podnajmowane place/lotniska/centra handlowe), aby każdy Klient, niezależnie od lokalizacji, pory dnia mógł szybko odzyskać mobilność, ograniczając formalności do niezbędnego minimum.
 
2. Nowoczesność – śledzić rozwój technologiczny i obserwować nowe trendy, wdrażać pomysły spełniające na oczekiwania Klientów lub będące odpowiedzią na działania konkurencji, dążyć do ograniczenia zachowań mających negatywny wpływ na środowisko naturalne, bo także przez pryzmat takich działań firma postrzegana jest jako nowoczesna – podążająca za zmieniającym się światem.
 
3. Mobilność w każdej potrzebie – dostarczyć pojazd i zapewnić mobilność tak szybko, jak to tylko możliwe, wychodząc poza dotychczasowe ramy oferty czy przyjęte rynkowe standardy.
 
4. Jakość i profesjonalizm – dbać o zadowolenie Partnerów, Klientów, a zwłaszcza Pracowników. Zapewniać niezbędne szkolenia, pracować wg jasno ustalonych standardów obsługi klienta tożsamych dla całej firmy, niezależnie od lokalizacji. Konsekwentna strategia oparta na coraz nowszej i lepiej wyposażonej flocie oraz wykwalifikowanej i zadowolonej kadrze pracowniczej, pozwoli na uniknięcie konkurencyjnej wojny cenowej. Zadowolony Klient doceni jakość i profesjonalizm.
 
5. Transparentność – stosować przejrzyste zasady współpracy względem Partnerów, Klientów i Pracowników. Stosować się do zasad etyki biznesowej, grać fair nawet (lub zwłaszcza) względem konkurencji, być szczerym w codziennych kontaktach, dzielić się informacjami. Otwarcie komunikować zmiany w firmie, tak by informacje docierały do wszystkich pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska – daje to poczucie wspólnoty, solidarnie realizowanej misji firmy.
 
6. Odpowiedzialność – podejmować przemyślane decyzje, przewidywać ich skutki i wszelkie możliwe konsekwencje. Szybko i skutecznie reagować na problemy i kryzysy.
 
7. Rozwój – wyznaczać sobie śmiałe cele i konsekwentnie do nich dążyć. Dbać o rozwój firmy oraz pracowników, gdyż doskonalący się pracownik to rozwijająca się firma.
 
8. Bezpieczeństwo – zapewniać Klientom i Pracownikom poczucie bezpieczeństwa, stabilności oraz spokoju. Bezpieczeństwo rozumiemy w sposób dosłowny, jako nienaganną sprawność i pełne ubezpieczenie każdego pojazdu w naszej flocie (AC/OC/NNW), ale również w sposób pośredni, czyli jako zabezpieczenie interesów Klientów w umowach oraz utrzymywanie stabilnej pozycji na rynku, czego efektem jest trwałość zatrudnienia i jasna ścieżka rozwoju.
 
9. Wzajemna inspiracja – słuchać Partnerów, Klientów, Pracowników, rynku oraz konkurencji, wspólnie pracować nad nowymi rozwiązaniami – najlepsze pomysły powstają na serwetce od kawy (jak pokazuje historia ).
 

Opinie naszych klientów

5
Kilkakrotnie wypożyczałam samochody w oddziale w Płocku. Bardzo miła obsługa, samochody czyściutkie i zadbane. Ceny również atrakcyjne. Gorąco polecam!!!
31.05.2021
Katarzyna/ Płock
5
Bardzo miła i profesjonalna obsługa w Bielsko-Biala.
19.05.2021
Danuta
5
Fachowa obsługa, samochód w bardzo dobrym stanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Napewno w przyszłości skorzystamy ponownie z uslug
14.05.2021
Zadowolony klient
5
Super autko , Bardzo miła obsługa !
04.05.2021
Ewelina
5
Opole- super podejście. Polecam!
02.04.2021
Adrian
5
Polecam ,obsługa bardzo profesjonalna i życzliwa. Polecam oddział w Radomiu.
02.04.2021
Tomasz
5
Elastyczne podejście: możliwe przesunięcie odbioru / zdania samochodu, a nawet odwołanie rezerwacji ze względów losowych. Do tego rozsądne ceny, w tym tania opcja ubezpieczenia od zdarzeń (dodatkowo obniżenie kaucji), z której warto skorzystać. Jestem pod wrażeniem relacji: cena/jakość ich oferty!
27.02.2021
Piotr
5
Wielokrotnie brałem/biorę od was Sprintera jak i osobówki i nigdy nie usłyszałem od pracownika że „nie ma samochodu, albo odezwie się jak coś będzie dostępnego” od samego początku trafiłem na P Patryka z TORUNIA mega profesjonalne podejście do klienta!!
11.09.2020
Łukasz
5
Profesjonalizm i kompetencja na najwyższym poziomie. Ekspresowy czas reakcji. Panowie odbierający i dostarczający auta to najsprawniejsza i najsympatyczniejsza ekipa z jaka się spotkałam. Polecam gorąco i w razie potrzeby na pewno zadzwonię do Nich.
06.09.2020
Ewelina
5
Dzien dobry Panstwu. Pierwszy raz wynajolem samochod w 99 RENT, juz w biurze zauwarzylem ze maja ludzkie podejscie do klijeta, dbaja nawet o pozostawione rzeczy.... Maja dobre samochody na kazdy gust... Komunikacja telefoniczna z firma jest na b. wysokim poziomie. POLECAM
31.08.2020
Bogdan
5
Serdecznie polecamy punkt w Toruniu. Auto idealnie zadbane, komfortowe, podstawione i odebrane punktualnie. Pan Patryk oraz Pan Paweł bardzo profesjonalni, życzliwi, mili i pomocni. Świetny kontakt, gorąco polecamy!!
26.08.2020
Ola i Marcin
5
Bardzo fachowa i miła obsługa. Szybki i sprawny odbiór i zwrot auta. Polecam
19.08.2020
Gosia