Misja 99rent

Wypożycz samochód
Jako firma podążamy za nowymi rozwiązaniami i aktywnie uczestniczymy w zachodzących procesach zmieniającego się świata. Wykorzystując nowoczesne technologie, chcemy stale rozwijać się i dopasowywać do nowych trendów na rynku, które będą warunkowały nasze istnienie w przyszłości. Nie boimy się zmian, gdyż to one pozwolą 99rent osiągnąć sukces!
 
MISJA
 
Misją 99rent jest zapewnienie mobilności każdemu, kto jej potrzebuje, niezależnie od pory dnia, sytuacji oraz miejsca. Chcemy, aby każdy bez przeszkód mógł cieszyć się niezależnością, którą daje mobilność. Dążymy do tego, aby dawać Klientom poczucie bezpieczeństwa, skracać dystans i oszczędzać czas, dbając przede wszystkim o dostępność, elastyczność i wysoką jakość naszych usług.
 
WIZJA
 
Zmierzamy do tego, by zostać firmą kreującą trendy w bardzo wymagającym obszarze biznesowym a także na konkurencyjnym rynku indywidualnym, rozwiązując wszystkie problemy Klientów związane z szeroko pojętą mobilnością. W oczach naszych pracowników chcemy być uczciwym, stabilnym i szanującym ich pracodawcą. W efekcie, z roku na rok będziemy rozwijać się, by ostatecznie osiągnąć pozycję lidera na polskim rynku.
 
Naszą wizję osiągniemy, kierując się następującymi zasadami;
 
a) Dostępność zawsze i wszędzie: Chcemy, aby usługi 99rent były dostępne w każdym mieście w Polsce, o każdej porze, w każdych warunkach.
 
b) Nowoczesność w każdym aspekcie: Stawiamy na nowoczesne rozwiązania technologiczne, zarówno wewnętrzne, usprawniające procesy komunikacji i realizacji celów, takie jak np. flota z alternatywnymi źródłami napędu czy niestandardowe oferty i rozwiązania w obszarze biznesowym, jak i zewnętrzne: pionierskie programy pilotażowe oraz badawcze przy współpracy z innymi, znaczącymi podmiotami na rynku, mającymi wpływ na kształtowanie zachowań konsumentów.
 
c) Usługa dla każdego: Elastycznie modelujemy zakres naszych usług, dopasowując je do potrzeb Klientów niezależnie od tego czy jest to klient indywidualny czy biznesowy. Skutecznie rozwiązujemy wszystkie problemy związane z mobilnością. Dzisiaj samochody, jutro także Segway, elektryczny skuter czy smart board.
 
d) Jakość przede wszystkim: Dbamy o jakość i szybkość realizacji usług: nasza flota jest coraz młodsza, bardziej różnorodna, formalności mniejsze, a czas wydania pojazdu sukcesywnie się skraca.
 
e) Przejrzystość zasad: Etyka biznesu jest priorytetem. Jesteśmy uczciwi wobec każdego naszego Partnera: firm ubezpieczeniowych, Klientów firmowych i indywidualnych, dostawców samochodów, naszych Pracowników. Umowy są przejrzyste, zgodne z literą prawa, niepozostawiające miejsca na nadinterpretację.
 
f) Odpowiedzialność społeczna biznesu: Jesteśmy świadomi i odpowiedzialności społecznie, nie tylko względem naszych Klientów oraz Pracowników, lecz także wobec środowiska naturalnego i jego ograniczonych zasobów.
 
WARTOŚCI 99rent
 
Wartości pomagają w rozwoju biznesu i stanowią podstawę kultury pracy w firmie. Są inspiracją, motywacją, a w konsekwencji celem. „Świat” 99rent obraca się wokół 9 głównych wartości.
 
9 zasad, którymi kieruje się 99rent, aby wypełnić swoją misję.
 
1. Dostępność – posiadać takie zaplecze pojazdów (punkty 99rent/stacje benzynowe/podnajmowane place/lotniska/centra handlowe), aby każdy Klient, niezależnie od lokalizacji, pory dnia mógł szybko odzyskać mobilność, ograniczając formalności do niezbędnego minimum.
 
2. Nowoczesność – śledzić rozwój technologiczny i obserwować nowe trendy, wdrażać pomysły spełniające na oczekiwania Klientów lub będące odpowiedzią na działania konkurencji, dążyć do ograniczenia zachowań mających negatywny wpływ na środowisko naturalne, bo także przez pryzmat takich działań firma postrzegana jest jako nowoczesna – podążająca za zmieniającym się światem.
 
3. Mobilność w każdej potrzebie – dostarczyć pojazd i zapewnić mobilność tak szybko, jak to tylko możliwe, wychodząc poza dotychczasowe ramy oferty czy przyjęte rynkowe standardy.
 
4. Jakość i profesjonalizm – dbać o zadowolenie Partnerów, Klientów, a zwłaszcza Pracowników. Zapewniać niezbędne szkolenia, pracować wg jasno ustalonych standardów obsługi klienta tożsamych dla całej firmy, niezależnie od lokalizacji. Konsekwentna strategia oparta na coraz nowszej i lepiej wyposażonej flocie oraz wykwalifikowanej i zadowolonej kadrze pracowniczej, pozwoli na uniknięcie konkurencyjnej wojny cenowej. Zadowolony Klient doceni jakość i profesjonalizm.
 
5. Transparentność – stosować przejrzyste zasady współpracy względem Partnerów, Klientów i Pracowników. Stosować się do zasad etyki biznesowej, grać fair nawet (lub zwłaszcza) względem konkurencji, być szczerym w codziennych kontaktach, dzielić się informacjami. Otwarcie komunikować zmiany w firmie, tak by informacje docierały do wszystkich pracowników, niezależnie od zajmowanego stanowiska – daje to poczucie wspólnoty, solidarnie realizowanej misji firmy.
 
6. Odpowiedzialność – podejmować przemyślane decyzje, przewidywać ich skutki i wszelkie możliwe konsekwencje. Szybko i skutecznie reagować na problemy i kryzysy.
 
7. Rozwój – wyznaczać sobie śmiałe cele i konsekwentnie do nich dążyć. Dbać o rozwój firmy oraz pracowników, gdyż doskonalący się pracownik to rozwijająca się firma.
 
8. Bezpieczeństwo – zapewniać Klientom i Pracownikom poczucie bezpieczeństwa, stabilności oraz spokoju. Bezpieczeństwo rozumiemy w sposób dosłowny, jako nienaganną sprawność i pełne ubezpieczenie każdego pojazdu w naszej flocie (AC/OC/NNW), ale również w sposób pośredni, czyli jako zabezpieczenie interesów Klientów w umowach oraz utrzymywanie stabilnej pozycji na rynku, czego efektem jest trwałość zatrudnienia i jasna ścieżka rozwoju.
 
9. Wzajemna inspiracja – słuchać Partnerów, Klientów, Pracowników, rynku oraz konkurencji, wspólnie pracować nad nowymi rozwiązaniami – najlepsze pomysły powstają na serwetce od kawy (jak pokazuje historia ).
 

Ładowanie

Ładowanie

Opinie naszych klientów

5
jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy.samochód dostarczony na drugi dzień po wypadku ,samochód Hyundai i 30 świetnie się prowadzi ,odbiór tez bez problemu .Jeszcze raz polecam usługi tej firmy
05.05.2019
DANUTA
5
Firma pełen profesjonalizm , auto podstawione i zabrane, nie wmawiają coś czego nie było itp. a to najważniejsze , jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu.
06.04.2019
Mariusz
5
Super wypożyczalnie, szybka obsługa, można się porozumieć we wszystkich sprawach Pozdrawiam
03.03.2019
przemek
5
Korzystałem parę razy w Katowicach. Super obsługa jak i ceny za wynajem. Zdecydowanie polecam!
18.01.2019
Denis
5
Godne polecenia. Profesjonalizm, bez zarzutu. Od pierwszego momentu wszystko jest jasne (włącznie z dokładną ceną wynajmu), infolinia i jakość samochodów również na plus.
04.01.2019
Szymon
5
Awaria auta pod Łodzią spowodowała poszukiwania sieci wypożyczalni i 99RENT okazał się być najbardziej mobilny w dostarczeniu auta na autostradę. Profesjonalna i miła obsługa. Polecam serdecznie.
22.05.2018
Marek
5
Polecam wypożyczalnię w Ełku, z której 2 razy korzystałem w ostatnim czasie.Auta zadbane, flota bardzo młoda , obsługa na ocenę 6, obsługiwał mnie Pan Piotr KOSSAK-super, szybko, profesjonalnie, szybkie załatwienie wypożyczenia, dokumentów itp.Firma godna polecenia-elastyczna w podejściu do klienta.
14.11.2017
Maciej W.
5
Korzystałam w Gdyni. Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. Elastyczne podejście. Polecam.
02.11.2017
Liliana
5
Mega duży stres związany z wypadkiem. Potem telefon do 99Rent i wszystko było już dobrze. Niby tylko taka zwykła ludzka rozmowa a Pan Grzegorz z Gdyńskiego oddziału sprawił że będę miło wspominała ten czas. Auto czyste, podstawione pod umówiony adres. Super.
26.10.2017
Zadowolona
5
Firma godna polecenia, w Szczecinie obsługę prowadził Pan Paweł - przemiły i bardzo kompetentny, wszystko dokładnie wytłumaczył, ma świetny kontakt z klientem. W skali od 1 do 10 całą obsługę i samochód oceniam na 10.
25.10.2017
Jolanta
3
Korzystałem z usług firmy i muszę przyznać że byłem mile zaskoczony usługa szybka miła i fachowa samochód zastępczy został podstawiony na mój adres po wcześniejszym kontakcie szybko wszelkie formalności z wynajmem również poszły sprawnie obsługiwał mnie pan Piotr pozdrawiam i dziękuję
04.10.2017
Piotr Koziol
5
Z powodu przykrego zdarzenia drogowego, zmuszony byłem wynająć auto w 99rent. Samochód dostarczony został pod wskazany adres przez pracownika firmy Pana Piotra, który z pełnym profesjonalizmem zapoznał mnie z samochodem, warunkami wynajmu.Mając takich pracowników i flotę Firma może działać.
19.09.2017
MK