Samochody używane na sprzedaż

Wypożycz samochód

99rent to nie tylko kompleksowa oferta na wynajem samochodu ale także na jego zakup.

O wszystkie szczegóły możesz zapytać pod adresem uzywane@99rent.pl lub telefonicznie +48 531 107 711

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szeroką ofertą samochodów używanych na:

https://salon99rent.otomoto.pl/

Odpowiadamy na najczęściej pojawiające się pytania związane z zakupem samochodu używanego w 99rent:

Czy samochody proponowane przez Salon 99rent to auta po wypożyczalni, które użytkowane były przez dużą ilość osób?

Dział Samochodów używanych 99rent prowadzi sprzedaż aut pochodzących z różnych źródeł w tym  egzemplarzy wyselekcjonowanych z floty przeznaczonej do wynajmu.

Oczywiście są to więc również auta  użytkowane przez naszych klientów w ramach wynajmu, należy jednak pamiętać, że spośród całej floty liczącej ponad 1200 samochodów wybieramy jedynie te, za które możemy ręczyć.

Czy 99rent serwisuje swoje samochody w ASO?

Tak, samochody z floty 99rent serwisowane są tylko w stacjach autoryzowanych, co jest gwarancją ich stanu i przebiegu.

Na jakiej podstawie selekcjonowane są oferowane do sprzedaży samochody floty 99rent?               

Samochody które oferujemy naszym klientom detalicznym wybierane są na podstawie historii ich eksploatacji.

Ponieważ do floty 99rent pozyskujemy jedynie fabrycznie nowe samochody z polskich salonów, mamy pełen wgląd w przebyte przez konkretne auto naprawy czy naprawione szkody.

Czy na sprzedawane w  Salonie 99rent samochody udzielana jest gwarancja?

Znakomita większość samochodów oferowanych przez 99rent do sprzedaży jest jeszcze w trakcie trwania gwarancji fabrycznej.

Samochody które znajduję się w naszej ofercie po okresie gwarancyjnym proponujemy z ubezpieczeniem kosztów napraw  - często nazywanym gwarancją.

Kto ubezpiecza naprawy w samochodach po okresie gwarancji w Salonie 99rent?

Dostawcą ubezpieczenia kosztów napraw w naszym salonie samochodów używanych jest CarGarantie.

Ta niemiecka firma istnieje na rynku od 1971 roku, oferując tzw. Przedłużone gwarancje dla marek takich jak Volvo, BMW, Honda czy Infiniti.

Ten sprawdzony operator gwarantuje sprawną i bezgotówkową naprawę w autoryzowanych stacjach obsługi.

Czy mimo wszystko, mogę zweryfikować stan samochodów oferowanych przez 99rent?

Oczywiście, nie mamy nic do ukrycia i zachęcamy do weryfikacji naszych samochodów.

W naszym salonie dysponujemy podnośnikiem do obsługi samochodów osobowych, zapraszamy więc ze znajomym mechanikiem, lub inną zaufaną osobą na oględziny.

Jeśli nie macie Państwo zaufanej osoby posiadającej wiedzę z zakresu oceny stanu technicznego samochodów, z chęcią dostarczymy auto do najbliższej autoryzowanej stacji obsługi.

W bliskim sąsiedztwie naszego salonu znajduje się również okręgowa stacja kontroli pojazdów.

Czy w salonie 99rent mogę otrzymać ofertę ubezpieczenia oraz finansowania proponowanych samochodów?

Jak najbardziej, dzięki potężnej flocie własnej, Salon 99rent oferuje bardzo dobre warunki w instytucjach ubezpieczeniowych i finansowych z którymi na bieżąco współpracuje.

W naszym salonie do Państwa dyspozycji pozostaje specjalista ds. produktów finansowych, który przeprowadzi Państwa przez cały proces finansowania oraz ubezpieczenia nowego auta.

Chciałbym pozostawić swój samochód w rozliczeniu, czy to możliwe?

Tak, w naszym salonie możemy wycenić oraz przyjąć w rozliczeniu Państwa używany samochód.

Wycena po oględzinach trwa niedługo i pozwala na  wymianę jeden do jednego, w dniu odbioru zakupionego w 99RENT samochodu, pozostawią Państwo obecny.

Ładowanie

Ładowanie

Opinie naszych klientów

5
jestem bardzo zadowolona z usług tej firmy.samochód dostarczony na drugi dzień po wypadku ,samochód Hyundai i 30 świetnie się prowadzi ,odbiór tez bez problemu .Jeszcze raz polecam usługi tej firmy
05.05.2019
DANUTA
5
Firma pełen profesjonalizm , auto podstawione i zabrane, nie wmawiają coś czego nie było itp. a to najważniejsze , jestem bardzo zadowolony i polecam każdemu.
06.04.2019
Mariusz
5
Super wypożyczalnie, szybka obsługa, można się porozumieć we wszystkich sprawach Pozdrawiam
03.03.2019
przemek
5
Korzystałem parę razy w Katowicach. Super obsługa jak i ceny za wynajem. Zdecydowanie polecam!
18.01.2019
Denis
5
Godne polecenia. Profesjonalizm, bez zarzutu. Od pierwszego momentu wszystko jest jasne (włącznie z dokładną ceną wynajmu), infolinia i jakość samochodów również na plus.
04.01.2019
Szymon
5
Awaria auta pod Łodzią spowodowała poszukiwania sieci wypożyczalni i 99RENT okazał się być najbardziej mobilny w dostarczeniu auta na autostradę. Profesjonalna i miła obsługa. Polecam serdecznie.
22.05.2018
Marek
5
Polecam wypożyczalnię w Ełku, z której 2 razy korzystałem w ostatnim czasie.Auta zadbane, flota bardzo młoda , obsługa na ocenę 6, obsługiwał mnie Pan Piotr KOSSAK-super, szybko, profesjonalnie, szybkie załatwienie wypożyczenia, dokumentów itp.Firma godna polecenia-elastyczna w podejściu do klienta.
14.11.2017
Maciej W.
5
Korzystałam w Gdyni. Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. Elastyczne podejście. Polecam.
02.11.2017
Liliana
5
Mega duży stres związany z wypadkiem. Potem telefon do 99Rent i wszystko było już dobrze. Niby tylko taka zwykła ludzka rozmowa a Pan Grzegorz z Gdyńskiego oddziału sprawił że będę miło wspominała ten czas. Auto czyste, podstawione pod umówiony adres. Super.
26.10.2017
Zadowolona
5
Firma godna polecenia, w Szczecinie obsługę prowadził Pan Paweł - przemiły i bardzo kompetentny, wszystko dokładnie wytłumaczył, ma świetny kontakt z klientem. W skali od 1 do 10 całą obsługę i samochód oceniam na 10.
25.10.2017
Jolanta
3
Korzystałem z usług firmy i muszę przyznać że byłem mile zaskoczony usługa szybka miła i fachowa samochód zastępczy został podstawiony na mój adres po wcześniejszym kontakcie szybko wszelkie formalności z wynajmem również poszły sprawnie obsługiwał mnie pan Piotr pozdrawiam i dziękuję
04.10.2017
Piotr Koziol
5
Z powodu przykrego zdarzenia drogowego, zmuszony byłem wynająć auto w 99rent. Samochód dostarczony został pod wskazany adres przez pracownika firmy Pana Piotra, który z pełnym profesjonalizmem zapoznał mnie z samochodem, warunkami wynajmu.Mając takich pracowników i flotę Firma może działać.
19.09.2017
MK