Polska Siatkówka

Od 1 lipca 2023 r.
99RENT – leader branży rent a car w Polsce
OFICJALNYM PARTNEREM POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ!

Jesteśmy dumni, że od dziś możemy wspierać reprezentantów naszego kraju w tej dyscyplinie.
Jest to dla nas wspaniałe wydarzenie i początek pięknej, emocjonującej przygody!

Polska Siatkówka to sport w najlepszym wydaniu i jeden z ulubionych sportów Polaków. Zdobycze medalowe naszych reprezentacji składają się na długą listę, wspomnieć można tutaj chociażby o:

  • 1 miejscu na Mistrzostwach Świata mężczyzn w roku 2014 i 2018
  • 2 miejscu w Pucharze Świata mężczyzn w roku 2019
  • 4 miejscu w Mistrzostwach Europy kobiet w roku 2019

Ale medale to nie wszystko. Polska siatkówka to także, a może przede wszystkim, wspaniała sportowa rodzina, gra fair play, uśmiechnięci kibice gotowi zedrzeć gardło dopingując Naszych Siatkarzy! I to również powód, dla którego jako 99RENT z taką ochotą zdecydowaliśmy się uczestniczyć w tym projekcie:

– Partnerstwo z Polską Siatkówką to dla nas niezwykłe wydarzenie – komentują Prezesi Zarządu Grupy 99RENT Tomasz Kapelko i Hubert Szczech. – Sponsoring sportu wpisuje się w naszą strategię marketingową, ale ta współpraca ma wymiar szczególny i wykracza poza granice stricte biznesowe. Siatkówka jest prawdziwą dumą Polaków, a dzięki ogromnym osiągnięciom naszej Reprezentacji pozwala łączyć ludzi pozytywnymi emocjami. Dlatego to partnerstwo jest z naszej perspektywy wielowymiarowe i niesie ze sobą ogromne zadowolenie z tego, że możemy wspierać ten projekt.

Poniżej przedstawiamy Wam fotorelację z oficjalnego podpisania umowy.

Galeria
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
9 + 7 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Opinie naszych klientów

5
Bardzo profesjonalna obsługa Pana Pawła z oddziału Łódzkiego. Jasna i rzetelna informacja w temacie całej procedury odbioru auta.
06.09.2023
Tomasz
5
Polecam firmę 99Rent, oddział Kielce, najlepsza wypożyczalnia w całym kraju. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Szczególnie Pan Jakub, wspaniały, uprzejmy człowiek , z ogromną wiedzą.
12.07.2023
Wioletta
5
Polecam Lublin dobra obsługa normalni ludzie tam pracują.
09.07.2023
Tomasz
5
Oddział Płock, pełen profesjonalizm, miła obsługa, wypożyczony samochód to BMW X2 hybryda, czyściutka nówka sztuka mało śmigana :-) Będę korzystał z usług 99Rent w przyszłości.
09.07.2023
Janusz - Włocławek
5
Czwarty wyjazd wakacyjny z 99rent. Szybka, fachowa i bardzo miła obsługa. Auta w bardzo dobrym stanie. 100% zadowolenia z mojej strony. Bardzo dobre warunki wynajmu i proste zasady. Gorąco polecam. Pozdrowienia dla pracowników z Radomia.
03.07.2023
Tomek
5
Polecam każdemu kto tylko pyta o wypożyczalnie, Lublin solidny i dobry kontakt, Zamość tak samo
05.08.2022
Kamil
5
Ja miałam wypożyczony samochód w Krakowie, a zdawałam w Białymstoku. Żadnych problemów. Trochę strachu przed pierwszą jazdą automatem 500 km, ale krótki instruktaż i krótka jazda po Krakowie i opanowane. Samochód oddany w Białymstoku - nie ma żadnych problemów. Polecam!!!
22.07.2022
Podróżująca
5
Wypożyczałam z narzeczonym juz dwa razy. I jesteśmy bardzo zadowoleni, auta czyste, przygotowane do jazdy. Kontakt bezproblemowy. Polecam każdemu!
27.06.2022
Joasia
5
W lutym po raz pierwszy zdecydowałem się na skorzystanie z 99rent oddział Wrocław. Z całego serca polecam, auto jakie otrzymałem do rezerwacji przekroczyło moje oczekiwania, jego wyposażenie również. Dodatkowo bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam!
04.03.2022
Tomasz
5
Polecam firmę 99Rent, a szczególnie oddział w Rzeszowie. Pełen profesjonalizm.
04.02.2022
Darek
5
Szybko i sprawnie. Samochód nowy i czysty. Pan Adam z Łodzi bardzo pomocny i profesjonalny.Polecam!!
09.01.2022
Michał
5
Kilkakrotnie wypożyczałam samochody w oddziale w Płocku. Bardzo miła obsługa, samochody czyściutkie i zadbane. Ceny również atrakcyjne. Gorąco polecam!!!
31.05.2021
Katarzyna/ Płock