Polska Siatkówka

 

Od 1 lipca 2023 r.
99RENT – leader branży rent a car w Polsce
OFICJALNYM PARTNEREM POLSKIEGO ZWIĄZKU PIŁKI SIATKOWEJ!

Jesteśmy dumni, że możemy wspierać reprezentantów naszego kraju w tej dyscyplinie.
Polska Siatkówka to sport w najlepszym wydaniu i jeden z ulubionych sportów Polaków. Zdobycze medalowe naszych reprezentacji składają się na długą listę, wspomnieć można tutaj chociażby o:

  • 1 miejscu na Mistrzostwach Świata mężczyzn w roku 2014 i 2018
  • 2 miejscu w Pucharze Świata mężczyzn w roku 2019
  • 4 miejscu w Mistrzostwach Europy kobiet w roku 2019

Ale medale to nie wszystko. Polska siatkówka to także, a może przede wszystkim, wspaniała sportowa rodzina, gra fair play, uśmiechnięci kibice gotowi zedrzeć gardło dopingując Naszych Siatkarzy! I to również powód, dla którego jako 99RENT z taką ochotą zdecydowaliśmy się uczestniczyć w tym projekcie:

– Partnerstwo z Polską Siatkówką to dla nas niezwykłe wydarzenie – komentują Prezesi Zarządu Grupy 99RENT Tomasz Kapelko i Hubert Szczech. – Sponsoring sportu wpisuje się w naszą strategię marketingową, ale ta współpraca ma wymiar szczególny i wykracza poza granice stricte biznesowe. Siatkówka jest prawdziwą dumą Polaków, a dzięki ogromnym osiągnięciom naszej Reprezentacji pozwala łączyć ludzi pozytywnymi emocjami. Dlatego to partnerstwo jest z naszej perspektywy wielowymiarowe i niesie ze sobą ogromne zadowolenie z tego, że możemy wspierać ten projekt.

Rok 2023 przyniósł naszym Siatkarzom i Siatkarkom wiele kolejnych sukcesów, w tym odpowiednio złoto i brąz na Mistrzostwach Europy oraz kwalifikacje na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu 2024! I my w 99RENT mogliśmy dzielić te emocje razem ze wszystkimi Kibicami co jest dla powodem do dużej radości!

Jako Partner Polskiej Siatkówki byliśmy obecni na polskich arenach, w których tworzyła się historia. Emocje sięgały zenitu! Byłeś tam razem z nami i masz ochotę powspominać? A może nie udało Ci się być i chętnie obejrzysz fotorelację? Zapraszamy do naszej galerii!

Galeria
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
Polska Siatkówka
14 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Opinie naszych klientów

5
Bardzo profesjonalna obsługa Pana Pawła z oddziału Łódzkiego. Jasna i rzetelna informacja w temacie całej procedury odbioru auta.
06.09.2023
Tomasz
5
Polecam firmę 99Rent, oddział Kielce, najlepsza wypożyczalnia w całym kraju. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Szczególnie Pan Jakub, wspaniały, uprzejmy człowiek , z ogromną wiedzą.
12.07.2023
Wioletta
5
Polecam Lublin dobra obsługa normalni ludzie tam pracują.
09.07.2023
Tomasz
5
Oddział Płock, pełen profesjonalizm, miła obsługa, wypożyczony samochód to BMW X2 hybryda, czyściutka nówka sztuka mało śmigana :-) Będę korzystał z usług 99Rent w przyszłości.
09.07.2023
Janusz - Włocławek
5
Czwarty wyjazd wakacyjny z 99rent. Szybka, fachowa i bardzo miła obsługa. Auta w bardzo dobrym stanie. 100% zadowolenia z mojej strony. Bardzo dobre warunki wynajmu i proste zasady. Gorąco polecam. Pozdrowienia dla pracowników z Radomia.
03.07.2023
Tomek
5
Polecam każdemu kto tylko pyta o wypożyczalnie, Lublin solidny i dobry kontakt, Zamość tak samo
05.08.2022
Kamil
5
Ja miałam wypożyczony samochód w Krakowie, a zdawałam w Białymstoku. Żadnych problemów. Trochę strachu przed pierwszą jazdą automatem 500 km, ale krótki instruktaż i krótka jazda po Krakowie i opanowane. Samochód oddany w Białymstoku - nie ma żadnych problemów. Polecam!!!
22.07.2022
Podróżująca
5
Wypożyczałam z narzeczonym juz dwa razy. I jesteśmy bardzo zadowoleni, auta czyste, przygotowane do jazdy. Kontakt bezproblemowy. Polecam każdemu!
27.06.2022
Joasia
5
W lutym po raz pierwszy zdecydowałem się na skorzystanie z 99rent oddział Wrocław. Z całego serca polecam, auto jakie otrzymałem do rezerwacji przekroczyło moje oczekiwania, jego wyposażenie również. Dodatkowo bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam!
04.03.2022
Tomasz
5
Polecam firmę 99Rent, a szczególnie oddział w Rzeszowie. Pełen profesjonalizm.
04.02.2022
Darek
5
Szybko i sprawnie. Samochód nowy i czysty. Pan Adam z Łodzi bardzo pomocny i profesjonalny.Polecam!!
09.01.2022
Michał
5
Kilkakrotnie wypożyczałam samochody w oddziale w Płocku. Bardzo miła obsługa, samochody czyściutkie i zadbane. Ceny również atrakcyjne. Gorąco polecam!!!
31.05.2021
Katarzyna/ Płock