Fundacja "HEROSI"

99RENT rozpoczęła współpracę z Fundacją Herosi!

Naszym celem jest zbudowanie długofalowej współpracy, dzięki której będzie mogli tworzyć synergiczne kolaboracje i szerzyć wartości, które wspólnie dzielimy.

Kim jest Fundacja Herosi?

W Klinice Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie co roku leczy się ok. 3000 pacjentów z całego kraju. Celem nadrzędnym funkcjonowania Fundacji Herosi, poza niezwykłym wsparciem duchowym oraz spełnieniem ich mniejszych i większych marzeń, jest działanie na rzecz systemowych i trwałych zmian i poprawy warunków leczenia dzieci onkologicznych w Polsce.

Współpraca z Fundacją Herosi wynika z naszego głębokiego przekonania, że pomagać trzeba i warto. Jesteśmy odpowiedzialnym biznesem i chcielibyśmy dołożyć swoją cegiełkę do czynienia świata lepszym.

Dlaczego zdecydowaliśmy się wspierać właśnie Herosów?

Fundacja wspiera dzieci onkologiczne leczone w Klinice Onkologii i Chirurgii Onkologicznej Dzieci i Młodzieży IMID w Warszawie i działa na rzecz zmian systemowych w Polsce. Dzięki ich pracy nie tylko wspieramy bezpośrednio trzy pierwsze miesiące leczenia każdego dziecka z chorobą nowotworową, ale przede wszystkim dbamy o systemowe zmiany i poprawę warunków leczenia dzieci z chorobą nowotworową.

W 99RENT podzielamy wartości Fundacji i chcemy szerzyć wiedzę o ich działalności poprzez organizowanie akcji specjalnych po stronie firmy oraz włączanie się w działania Fundacji. Nasza współpraca to jednak nie tylko działania edukacyjne - stoją za nią również mechanizmy finansowe połączone z naszymi ofertami: przeznaczamy konkretne środki na wparcie działalności Fundacji!

- Fundacja Herosi, już od prawie 15 lat, stara się poprawiać standardy oraz podejście do leczenia onkologicznego dzieci w Polsce. Do takich wyzwań potrzebne jest nie tylko samozaparcie, ale też wsparcie partnerów, którzy w pełni rozumieją ogrom pracy przed nami i co się z tym wiąże satysfakcję z wyników, dlatego tak bardzo cieszymy się na rozpoczęcie współpracy z firmą 99RENT. - mówi Prezes Fundacji Małgorzata Dutkiewicz.

- 99RENT również istnieje na rynku już od kilkunastu lat i prowadzenie biznesu w sposób odpowiedzialny i zrównoważony stanowi podstawę naszej działalności. Dlatego wejście w długofalową współpracę z Fundacją jako organizacją non-profit było dla nas naturalnym krokiem. Natomiast wybór właśnie tej konkretnej organizacji jest dla nas powodem do dumy – całym sercem wspieramy ideę i cele, które realizują. Możliwość współpracy z tak wspaniałym zespołem reprezentowanym przez Małgorzatę Dutkiewicz to dla nas ogromna przyjemność. Z takimi ludźmi można przenosić góry, a już na pewno łatwo zostać Herosem, do czego serdecznie namawiamy wszystkich naszych partnerów i klientów. – komentuje Hubert Szczech, Wiceprezes Zarządu 99RENT.

Zostań Herosem i Ty!

Włącz się w akcję poprzez korzystanie z ofert specjalnych wspierających Fundację Herosi. Chciałbyś zaangażować się bardziej ? Sprawdź jak zostać Herosem na stronie Fundacji www.herosi.eu .

2 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Opinie naszych klientów

5
Bardzo profesjonalna obsługa Pana Pawła z oddziału Łódzkiego. Jasna i rzetelna informacja w temacie całej procedury odbioru auta.
06.09.2023
Tomasz
5
Polecam firmę 99Rent, oddział Kielce, najlepsza wypożyczalnia w całym kraju. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Szczególnie Pan Jakub, wspaniały, uprzejmy człowiek , z ogromną wiedzą.
12.07.2023
Wioletta
5
Polecam Lublin dobra obsługa normalni ludzie tam pracują.
09.07.2023
Tomasz
5
Oddział Płock, pełen profesjonalizm, miła obsługa, wypożyczony samochód to BMW X2 hybryda, czyściutka nówka sztuka mało śmigana :-) Będę korzystał z usług 99Rent w przyszłości.
09.07.2023
Janusz - Włocławek
5
Czwarty wyjazd wakacyjny z 99rent. Szybka, fachowa i bardzo miła obsługa. Auta w bardzo dobrym stanie. 100% zadowolenia z mojej strony. Bardzo dobre warunki wynajmu i proste zasady. Gorąco polecam. Pozdrowienia dla pracowników z Radomia.
03.07.2023
Tomek
5
Polecam każdemu kto tylko pyta o wypożyczalnie, Lublin solidny i dobry kontakt, Zamość tak samo
05.08.2022
Kamil
5
Ja miałam wypożyczony samochód w Krakowie, a zdawałam w Białymstoku. Żadnych problemów. Trochę strachu przed pierwszą jazdą automatem 500 km, ale krótki instruktaż i krótka jazda po Krakowie i opanowane. Samochód oddany w Białymstoku - nie ma żadnych problemów. Polecam!!!
22.07.2022
Podróżująca
5
Wypożyczałam z narzeczonym juz dwa razy. I jesteśmy bardzo zadowoleni, auta czyste, przygotowane do jazdy. Kontakt bezproblemowy. Polecam każdemu!
27.06.2022
Joasia
5
W lutym po raz pierwszy zdecydowałem się na skorzystanie z 99rent oddział Wrocław. Z całego serca polecam, auto jakie otrzymałem do rezerwacji przekroczyło moje oczekiwania, jego wyposażenie również. Dodatkowo bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam!
04.03.2022
Tomasz
5
Polecam firmę 99Rent, a szczególnie oddział w Rzeszowie. Pełen profesjonalizm.
04.02.2022
Darek
5
Szybko i sprawnie. Samochód nowy i czysty. Pan Adam z Łodzi bardzo pomocny i profesjonalny.Polecam!!
09.01.2022
Michał
5
Kilkakrotnie wypożyczałam samochody w oddziale w Płocku. Bardzo miła obsługa, samochody czyściutkie i zadbane. Ceny również atrakcyjne. Gorąco polecam!!!
31.05.2021
Katarzyna/ Płock