Ambasador Marki

KAMIL SEMENIUK AMBASADOREM MARKI 99RENT

Z nieukrywaną radością ogłaszamy podjęcie współpracy z reprezentantem Polski w piłce siatkowej Kamilem Semeniukiem!

Kamil to czołowy zawodnik reprezentacji Polski w siatkówce, a sama reprezentacja jest najlepszą drużyną narodową w naszym kraju. W tym roku reprezentacja Polski wygrała rozgrywki Ligi Narodów, zdobyła złoty medal na Mistrzostwach Europy, a na początku października zakwalifikowała się do  Igrzysk Olimpijskich 2024 po serii zwycięstw w turnieju kwalifikacyjnym w Chinach.

Wraz ze swoim klubem – Sir Safety Perugia – w grudniu br. Kamil Semeniuk będzie bronił złotego krążka w Mistrzostwach Świata!

Komentuje Aleksandra Połońska-Pazderska, dyrektor marketingu 99RENT:

– Kamil to szalenie utalentowany sportowiec z długą listą sukcesów na swoim koncie, a tak dużo możliwości dopiero przed nim. Jednocześnie to wspaniały i skromny człowiek; jego kariera nabrała szybkiego tempa, a on pozostaje wierny sobie. Jego profesjonalizm i osobowość to kombinacja cech, które szczególnie w nim szanujemy.

Chcemy zacząć naszą współpracę od podziękowania Kamilowi za zaufanie, jakim nas obdarzył. Wspieramy piłkę siatkową oficjalnie już od kilku miesięcy, a współpraca ambasadorska z jednym z czołowych siatkarzy w naszym kraju to wspaniałe podkreślenie tej relacji. Jesteśmy spokojni o rozwój naszej kooperacji - mentalność Kamila i jego zawodowstwo to dla nas najlepsza gwarancja, że projekt będzie bardzo owocny i inspirujący! Mamy już kilka pomysłów w zanadrzu, dlatego serdecznie zapraszamy do obserwowania naszych kont społecznościowych – naprawdę warto być na bieżąco!

Galeria
Ambasador Marki
Ambasador Marki
Ambasador Marki
5 + 2 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Opinie naszych klientów

5
Bardzo profesjonalna obsługa Pana Pawła z oddziału Łódzkiego. Jasna i rzetelna informacja w temacie całej procedury odbioru auta.
06.09.2023
Tomasz
5
Polecam firmę 99Rent, oddział Kielce, najlepsza wypożyczalnia w całym kraju. Bardzo miła i profesjonalna obsługa. Szczególnie Pan Jakub, wspaniały, uprzejmy człowiek , z ogromną wiedzą.
12.07.2023
Wioletta
5
Polecam Lublin dobra obsługa normalni ludzie tam pracują.
09.07.2023
Tomasz
5
Oddział Płock, pełen profesjonalizm, miła obsługa, wypożyczony samochód to BMW X2 hybryda, czyściutka nówka sztuka mało śmigana :-) Będę korzystał z usług 99Rent w przyszłości.
09.07.2023
Janusz - Włocławek
5
Czwarty wyjazd wakacyjny z 99rent. Szybka, fachowa i bardzo miła obsługa. Auta w bardzo dobrym stanie. 100% zadowolenia z mojej strony. Bardzo dobre warunki wynajmu i proste zasady. Gorąco polecam. Pozdrowienia dla pracowników z Radomia.
03.07.2023
Tomek
5
Polecam każdemu kto tylko pyta o wypożyczalnie, Lublin solidny i dobry kontakt, Zamość tak samo
05.08.2022
Kamil
5
Ja miałam wypożyczony samochód w Krakowie, a zdawałam w Białymstoku. Żadnych problemów. Trochę strachu przed pierwszą jazdą automatem 500 km, ale krótki instruktaż i krótka jazda po Krakowie i opanowane. Samochód oddany w Białymstoku - nie ma żadnych problemów. Polecam!!!
22.07.2022
Podróżująca
5
Wypożyczałam z narzeczonym juz dwa razy. I jesteśmy bardzo zadowoleni, auta czyste, przygotowane do jazdy. Kontakt bezproblemowy. Polecam każdemu!
27.06.2022
Joasia
5
W lutym po raz pierwszy zdecydowałem się na skorzystanie z 99rent oddział Wrocław. Z całego serca polecam, auto jakie otrzymałem do rezerwacji przekroczyło moje oczekiwania, jego wyposażenie również. Dodatkowo bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam!
04.03.2022
Tomasz
5
Polecam firmę 99Rent, a szczególnie oddział w Rzeszowie. Pełen profesjonalizm.
04.02.2022
Darek
5
Szybko i sprawnie. Samochód nowy i czysty. Pan Adam z Łodzi bardzo pomocny i profesjonalny.Polecam!!
09.01.2022
Michał
5
Kilkakrotnie wypożyczałam samochody w oddziale w Płocku. Bardzo miła obsługa, samochody czyściutkie i zadbane. Ceny również atrakcyjne. Gorąco polecam!!!
31.05.2021
Katarzyna/ Płock