Nowy Targ

Wypożycz samochód
Podtatrzańska 3
34-400
Nowy Targ
+48 882 299 999
info@99rent.pl

Wypożyczalnia samochodów Nowy Targ

99rent jest wypożyczalnią samochodów działającą w Polsce od 2008 roku. Firma dostępna jest w wielu miastach Polski. Ma swoją siedzibę również w Nowym Targu. Warto skorzystać z jej usług, nie obawiając się o rzetelność firmy. Jej renomę potwierdza uzyskanie wielu nagród branżowych, w tym DIAMENT FORBES i EKOFLOTA – obie w 2016 roku.

99rent oferując wynajem samochodów gwarantuje:

  • dużą elastyczność dotyczącą okresu wynajmu samochodów,
  • korzystną i luksusową ofertę dla klientów PREMIUM,
  • bogatą flotę pojazdów obejmującą aż 1500 samochodów różnych marek,
  • atrakcyjne ceny,
  • możliwość zwrotu auta w dowolnej placówce na terenie Polski,
  • przejrzyste warunki umowy.

Krótkoterminowy wynajem samochodów

Krótkoterminowy wynajem samochodów w firmie 99rent jest możliwy od 1 do 30 dni jako rozwiązanie przeznaczone głównie dla mieszkańców Nowego Targu, którzy potrzebują samochodu bezzwłocznie. Dodatkowo, jest to opcja dla turystów lub osób odwiedzających Nowy Targ w celach zawodowych. Poznaj szczegóły związane z krótkoterminowym wynajmem aut.

Średnioterminowy wynajem samochodów

Oferując średnioterminowy wynajem samochodów firma 99rent daje szansę na wypożyczenie luksusowych samochodów głównie przedsiębiorcom. Okres wynajmu wynosi od 1 miesiąca do 23 miesięcy. Dzięki temu można wynająć flotę pojazdów, bez potrzeby kupowania samochodu firmowego. A to jest ważne zwłaszcza na początku prowadzenia firmy. Poznaj szczegóły związane ze średnioterminowym wynajmem aut.

Luksusowe samochody dla wymagających klientów

W wypożyczalni 99rent można znaleźć luksusowe auta różnej klasy. To odpowiedź na potrzeby najbardziej wymagających klientów. W ofercie znajdują się limuzyny typu sedan, SUV-y, SAV-y. Przykładowe prestiżowe samochody różnej klasy to: Audi Q5, Audi A6, Mercedes klasy E, Lexus  RX200T, Lexus GS 200T,  BMW X4, BMW 530i lub Volvo XC60. Poznaj całą flotę prestiżowych pojazdów.

Samochód wypożyczony z kierowcą: VIP Shuttle

Wynajem samochodu wraz z obsługą kierowcy w ramach usługi VIP Shuttle to opcja przeznaczona dla mieszkańców Nowego Targu, szukających eleganckiego samochodu na wesele, ślub lub imprezę firmową. Możliwość wynajmu samochodu z kierowcą podnosi komfort klientów, a do tego nadaje większej rangi wymienionym wydarzeniom.

Bogata flota pojazdów różnych marek

W siedzibie firmy 99rent można wypożyczyć samochody od producentów takich jak: Audi, BMW, Citroen, Fiat, Ford, Jeep, Hyundai, Kia, Lexus, Mercedes, Nissan, Opel, Peuegot, Renault, Seat, Skoda, Toyota, Volkswagen, czy Volvo. Zaprezentowane modele samochodów różnią się pomiędzy sobą wielkością oraz typem nadwozia, mocą silnika i wyposażeniem kabiny, w zależności od potrzeb klientów. Mieszkańcy Nowego Targu mogą wybrać małe auta typu hatchback aż po duże SUV-y, bądź rodzinne kombi.

Tani wynajem samochodów w Nowym Targu

Firma 99rent funkcjonuje jako wypożyczalnia samochodów oferująca tani wynajem. Obejmuje on zarówno ofertę podstawową, jak i oferty świąteczne i promocyjne - weekendowe. Samochody klasy B można wynająć już od 178 złotych, samochody klasy C od 198 złotych, a SUV- y od 358 złotych. Niskie ceny aut atrakcyjnie prezentują się na równi z ekskluzywnymi pojazdami w ofercie i wysoką jakością obsługi klienta.

Możliwość oddania samochodu na terenie całego kraju

Możliwość oddania samochodu nie tylko w Nowym Targu, lecz w dowolnym mieście Polski to walor, jaki zachęci do skorzystania z usług 99rent klientów, którzy dużo podróżują po kraju, w celach prywatnych lub zawodowych. Samochód wypożyczony w Nowym Targu można oddać w innym mieście, w którym znajduje się oddział firmy. Można to na przykład zrobić we WrocławiuPoznaniu lub w Warszawie. Mieszkańcy Nowego Targu cenią również to, że samochody mogą być wypożyczone w oddziale online, a później pracownik firmy podstawi auto pod konkretny adres, także w gminach sąsiednich.

Szybki wynajem luksusowego samochodu

Szybki wynajem luksusowych samochodów w firmie 99rent sprawia, że klienci, którzy potrzebują samochodów z powodu awarii posiadanego pojazdu chętnie decydują się na taką możliwość. Przejrzystość rozliczeń i atrakcyjne pakiety obejmujące ubezpieczenia to walory, które pozwalają 99rent wyprzedzać konkurencję w Nowym Targu. Warto zaznaczyć, że dany samochód można zarezerwować online, nawet na godzinę przed planowanym wyjazdem. Formalności załatwiane są "od ręki", także oszczędza się czas.

Siedziba firmy w Nowym Targu

Klienci, którzy zdecydowani są na skorzystanie z kompleksowej oferty firmy 99rent powinni odwiedzić jej siedzibę w Nowym Targu, przy ulicy Podtatrzańskiej 3. Przedstawiciel firmy przedstawi szczegóły oferty oraz odpowie na wszystkie pytania.

Dlaczego warto skorzystać z usług 99rent w Nowym Targu?

Nowy Targ to główny ośrodek handlowy, komunikacyjny i przemysłowy Podhala. To tutaj znajduje się Muzeum Podhalańskie oraz Gorczański Park Narodowy. Dodatkowo, Nowy Targ to miejsce, które sprzyja odpoczynkowi, gdyż położone jest w urokliwych rejonach. W związku z tym, każdy kto w celach turystycznych pojawia się w Nowym Targu
i chce zwiedzić jak najwięcej zakątków Podhala – powinien zainteresować się krótkoterminowym wynajmem samochodów w firmie 99rent. Dodatkowo,  wynajem samochodów we wskazanej firmie jest korzystny dla właścicieli firm, którzy chcą przyjezdnym kontrahentom pokazać się z jak najlepszej strony. Z opcji wynajmu luksusowego samochodu skorzystać mogą również mieszkańcy Nowego Targu, którzy organizują ważne uroczystości.

Napisz do nas

Opinie naszych klientów

5
Polecam wypożyczalnię w Ełku, z której 2 razy korzystałem w ostatnim czasie.Auta zadbane, flota bardzo młoda , obsługa na ocenę 6, obsługiwał mnie Pan Piotr KOSSAK-super, szybko, profesjonalnie, szybkie załatwienie wypożyczenia, dokumentów itp.Firma godna polecenia-elastyczna w podejściu do klienta.
14.11.2017
Maciej W.
5
Korzystałam w Gdyni. Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. Elastyczne podejście. Polecam.
02.11.2017
Liliana
5
Mega duży stres związany z wypadkiem. Potem telefon do 99Rent i wszystko było już dobrze. Niby tylko taka zwykła ludzka rozmowa a Pan Grzegorz z Gdyńskiego oddziału sprawił że będę miło wspominała ten czas. Auto czyste, podstawione pod umówiony adres. Super.
26.10.2017
Zadowolona
5
Firma godna polecenia, w Szczecinie obsługę prowadził Pan Paweł - przemiły i bardzo kompetentny, wszystko dokładnie wytłumaczył, ma świetny kontakt z klientem. W skali od 1 do 10 całą obsługę i samochód oceniam na 10.
25.10.2017
Jolanta
3
Korzystałem z usług firmy i muszę przyznać że byłem mile zaskoczony usługa szybka miła i fachowa samochód zastępczy został podstawiony na mój adres po wcześniejszym kontakcie szybko wszelkie formalności z wynajmem również poszły sprawnie obsługiwał mnie pan Piotr pozdrawiam i dziękuję
04.10.2017
Piotr Koziol
5
Z powodu przykrego zdarzenia drogowego, zmuszony byłem wynająć auto w 99rent. Samochód dostarczony został pod wskazany adres przez pracownika firmy Pana Piotra, który z pełnym profesjonalizmem zapoznał mnie z samochodem, warunkami wynajmu.Mając takich pracowników i flotę Firma może działać.
19.09.2017
MK
5
My bardzo zadowoleni zamówienie złożone przez stronę na pytania mailowe tego samego dnia odpowiedź, telefon od firmy z potwierdzeniem kilka dni przed jak i tego samego dnia � samochód bez zarzutu nowy czysciutki sprawny i oddanie rowbiez bez zarzutu. Profesjonalnie, miło.
06.09.2017
Ewelina
4
Niedawno korzystałem z usług 99rent. Musze przyznać, że jestem w pełni zadowolony. Przede wszystkim bardzo miła obsługa i przez telefon i w punkcie odbioru samochodu. Samo auto - w pełni sprawne, zatankowane i czyste na zewnątrz i wewnątrz. Mimo, że wypożyczałem auto kompaktowe-dostawcze, to nie był to rozklekotany rzęch, a wygodny Peugeot Partner z klimatyzacją, więc przejazd na trasie ponad 700km to czysta przyjemność.
21.08.2017
Robert
5
Wypożyczalnia godna polecenia. Od początku spotkałem się z przemiłą obsługa. Samochód czysty i zadbany, a także brak opłat za wyjazd za granicę i brak limitu kilometrów spowodował, że czystym sumieniem mogę ich polecić.
12.08.2017
Paweł

Obowiązek informacyjny z art. 13 RODO

Zgodnie z art. 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (tekst w języku polskim:  Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej, Nr 4.5.2016) (RODO), informujemy iż:

    a) administratorem Pana/Pani danych osobowych jest 99rent sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Połczyńska 10 (01-378) Warszawa Dane kontaktowe: 99rent sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Połczyńska 10 (01-378 Warszawa) tel. 22 123 97 99 fax. 22 123 97 98, email: recepcja@99rent.pl

    b) Pana/Pani dane osobowe przetwarzane są w celach marketingowych (przesyłanie newslettera). 

    c) podstawę przetwarzania Pana/Pani danych osobowych stanowi wyrażona przez Pana/Panią zgoda.

    d) Pana/Pani dane osobowe będą przekazywane innym odbiorcom tj.: partnerom świadczącym usługi techniczne, przedsiębiorcom telekomunikacyjnym, firmom świadczącym usługi hostingowe, firmom obsługującym korespondencję.

    e) administrator danych nie ma zamiaru przekazywać Pana/Pani danych osobowych do państwa trzeciego lub organizacji międzynarodowej, w tym również do takich w stosunku do których Komisja Europejska stwierdziła odpowiedni stopień ochrony.

    f) okres, przez który dane osobowe będą przechowywane: do czasu odwołania zgody.

    g) przysługuje Panu/Pani prawo  do żądania od administratora danych dostępu do danych osobowych Pana/Pani dotyczących, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia, a także o prawo do przenoszenia danych.

    h) przysługuje Pani/Panu prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem, które zrealizować można mailowo: recepcja@99rent.pl

    i) przysługuje Pani/Panu prawo do wniesienia skargi do polskiego organu nadzorczego lub organu nadzorczego innego państwa członkowskiego Unii Europejskiej, właściwego ze względu na miejsce zwykłego pobytu lub pracy lub ze względu na miejsce domniemanego naruszenia RODO. 

    j) podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, nie jest wymogiem ustawowym, umownym, lub warunkiem zawarcia umowy. Nie jest Pan/Pani zobowiązana/y do podania danych osobowych. Nie ma żadnych konsekwencji niepodania danych osobowych poza tym, iż w takim przypadku nie będą do Pana/Pani* kierowane informacje marketingowe.

    k) W ramach prowadzenia działań marketingowych nie są podejmowane  zautomatyzowane decyzje. Dane osobowe nie są profilowane.

Zgoda na przetwarzanie danych osobowych (art. 6 i 7 RODO)

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez 99rent sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie, Ul. Połczyńska 10, (01-378) Warszawa, w celach otrzymywania newslettera, zgodnie z rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE  (tekst w języku polskim: Dziennik Urzędowy Unii Europejskiej, Nr 4.5.2016). 

Przed wyrażeniem niniejszej zgody zostałem poinformowany/a*, iż zgoda może zostać cofnięta w dowolnym momencie, a wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. 

Potwierdzam, że zapoznałem/am się i akceptuję powyższe postulaty.