WYGRAJ REPREZENTACYJNĄ KOSZULKĘ RL9 PODPISANĄ PRZEZ ROBERTA LEWANDOWSKIEGO!

Wypożycz samochód
01 Wrzesień 2021

WYGRAJ REPREZENTACYJNĄ KOSZULKĘ RL9 PODPISANĄ PRZEZ ROBERTA LEWANDOWSKIEGO lub Plakat Na Drewnie od Studio Okno!

 

Rusza Liga Typerów 99rent!

Co trzeba zrobić, aby wygrać koszulkę?

TO PROSTE!

W przeddzień każdego wrześniowego meczu męskiej Reprezentacji Polski w piłkę nożną podczas Eliminacji do Mistrzostw Świata 2022, na naszym profilu na facebooku ukaże się post zapowiadający mecz, pod którym wystarczy napisać typowany wynik. Posty oznaczone będą napisem: „Liga Typerów”. Typowany wynik musi zostać zamieszczony przed rozpoczęciem danego spotkania. Każdy Uczestnik może typować wyłącznie jeden wynik każdego meczu. Zwycięzcą Konkursu jest Uczestnik, który dokładnie wytypuje największą liczbę prawidłowych wyników. W przypadku, gdy kilka osób osiągnie ten sam wynik Konkursu, zwycięzcą jest ten z Uczestników, który swoje zwycięskie typy opublikował najwcześniej po ogłoszeniu postów przez Organizatora.

(Uwaga, komentarze nie mogą być edytowane!) Po ostatnim meczu Reprezentacji ogłosimy wyniki konkursu.

ZAPRASZAMY DO ZABAWY!

 

Regulamin konkursu:

Opinie naszych klientów

5
W lutym po raz pierwszy zdecydowałem się na skorzystanie z 99rent oddział Wrocław. Z całego serca polecam, auto jakie otrzymałem do rezerwacji przekroczyło moje oczekiwania, jego wyposażenie również. Dodatkowo bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam!
04.03.2022
Tomasz
5
Polecam firmę 99Rent, a szczególnie oddział w Rzeszowie. Pełen profesjonalizm.
04.02.2022
Darek
5
Szybko i sprawnie. Samochód nowy i czysty. Pan Adam z Łodzi bardzo pomocny i profesjonalny.Polecam!!
09.01.2022
Michał
5
Kilkakrotnie wypożyczałam samochody w oddziale w Płocku. Bardzo miła obsługa, samochody czyściutkie i zadbane. Ceny również atrakcyjne. Gorąco polecam!!!
31.05.2021
Katarzyna/ Płock
5
Bardzo miła i profesjonalna obsługa w Bielsko-Biala.
19.05.2021
Danuta
5
Fachowa obsługa, samochód w bardzo dobrym stanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Napewno w przyszłości skorzystamy ponownie z uslug
14.05.2021
Zadowolony klient
5
Super autko , Bardzo miła obsługa !
04.05.2021
Ewelina
5
Opole- super podejście. Polecam!
02.04.2021
Adrian
5
Polecam ,obsługa bardzo profesjonalna i życzliwa. Polecam oddział w Radomiu.
02.04.2021
Tomasz
5
Elastyczne podejście: możliwe przesunięcie odbioru / zdania samochodu, a nawet odwołanie rezerwacji ze względów losowych. Do tego rozsądne ceny, w tym tania opcja ubezpieczenia od zdarzeń (dodatkowo obniżenie kaucji), z której warto skorzystać. Jestem pod wrażeniem relacji: cena/jakość ich oferty!
27.02.2021
Piotr
5
Wielokrotnie brałem/biorę od was Sprintera jak i osobówki i nigdy nie usłyszałem od pracownika że „nie ma samochodu, albo odezwie się jak coś będzie dostępnego” od samego początku trafiłem na P Patryka z TORUNIA mega profesjonalne podejście do klienta!!
11.09.2020
Łukasz
5
Profesjonalizm i kompetencja na najwyższym poziomie. Ekspresowy czas reakcji. Panowie odbierający i dostarczający auta to najsprawniejsza i najsympatyczniejsza ekipa z jaka się spotkałam. Polecam gorąco i w razie potrzeby na pewno zadzwonię do Nich.
06.09.2020
Ewelina