Zarządzanie flotą w firmie

Profesjonalna obsługa floty samochodowej gwarantuje, że Twoja firma pracuje sprawnie i wydajnie. To tylko jeden z powodów, dla których warto powierzyć tę usługę ekspertom. Nasza oferta to nie tylko wynajem samochodów, ale również zarządzanie całymi flotami. Serdecznie zapraszamy do sprawdzenia, jak możemy wesprzeć Twój biznes oraz do skorzystania z usług 99rent.

Zarządzanie flotą — co to jest?

Zarządzanie flotą pojazdów jest procesem, który ma na celu nie tylko gromadzenie informacji, ale również kontrolowanie wszystkich samochodów, które są wykorzystywane przez firmę. Za sprawą przeprowadzania tego procesu możliwe jest między innymi:

  • kontrolowanie kosztów,
  • przestrzeganie obowiązujących przepisów i regulacji,
  • efektywne wykorzystanie samochodów.

W procesie tym obecne są działania, takie jak między innymi: konserwacje, naprawy, zarządzanie licencjami, śledzenie i namierzanie, zarządzanie paliwem oraz wynajem pojazdów. Jako renomowana na polskim rynku wypożyczalnia samochodów dajemy Ci gwarancję kompleksowej realizacji usługi.

Obsługa floty samochodowej — dlaczego warto nam ją powierzyć?

Zdecyduj się na obsługę floty samochodowej wykonywaną przez 99rent.pl, aby zawsze terminowo realizować zlecenia, utrzymywać w gotowości pracowników, a także wykonywać firmowe zadania z maksymalną wydajnością i uwzględnieniem aspektów ekonomicznych. Nasz nadzór nad flotą pojazdów w Twojej firmie ma ogromną wartość ze strategicznego punktu widzenia. Za sprawą tego, że zatrudniamy ekspertów doświadczonych w analitycznym i planistycznym podejściu, masz gwarancję najwyższego poziomu pracy.

Pamiętaj o tym, że w każdej chwili możesz się z nami skonsultować i omówić szczegóły naszej współpracy. Jesteśmy dostępni zarówno online, jak i telefonicznie oraz osobiście w każdym z naszych oddziałów. Serdecznie zapraszamy zatem do kontaktu z nami. Udzielimy Ci wtedy szczegółowych informacji, a Ty opowiesz nam o tym, czego potrzebujesz. Dołącz do grona naszych usatysfakcjonowanych klientów.

1 + 1 =
Rozwiąż proszę powyższe zadanie matematyczne i wprowadź wynik.

Opinie naszych klientów

5
Polecam każdemu kto tylko pyta o wypożyczalnie, Lublin solidny i dobry kontakt, Zamość tak samo
05.08.2022
Kamil
5
Ja miałam wypożyczony samochód w Krakowie, a zdawałam w Białymstoku. Żadnych problemów. Trochę strachu przed pierwszą jazdą automatem 500 km, ale krótki instruktaż i krótka jazda po Krakowie i opanowane. Samochód oddany w Białymstoku - nie ma żadnych problemów. Polecam!!!
22.07.2022
Podróżująca
5
Wypożyczałam z narzeczonym juz dwa razy. I jesteśmy bardzo zadowoleni, auta czyste, przygotowane do jazdy. Kontakt bezproblemowy. Polecam każdemu!
27.06.2022
Joasia
5
W lutym po raz pierwszy zdecydowałem się na skorzystanie z 99rent oddział Wrocław. Z całego serca polecam, auto jakie otrzymałem do rezerwacji przekroczyło moje oczekiwania, jego wyposażenie również. Dodatkowo bardzo miła i pomocna obsługa. Polecam!
04.03.2022
Tomasz
5
Polecam firmę 99Rent, a szczególnie oddział w Rzeszowie. Pełen profesjonalizm.
04.02.2022
Darek
5
Szybko i sprawnie. Samochód nowy i czysty. Pan Adam z Łodzi bardzo pomocny i profesjonalny.Polecam!!
09.01.2022
Michał
5
Kilkakrotnie wypożyczałam samochody w oddziale w Płocku. Bardzo miła obsługa, samochody czyściutkie i zadbane. Ceny również atrakcyjne. Gorąco polecam!!!
31.05.2021
Katarzyna/ Płock
5
Bardzo miła i profesjonalna obsługa w Bielsko-Biala.
19.05.2021
Danuta
5
Fachowa obsługa, samochód w bardzo dobrym stanie. Jesteśmy bardzo zadowoleni. Napewno w przyszłości skorzystamy ponownie z uslug
14.05.2021
Zadowolony klient
5
Super autko , Bardzo miła obsługa !
04.05.2021
Ewelina
5
Opole- super podejście. Polecam!
02.04.2021
Adrian
5
Polecam ,obsługa bardzo profesjonalna i życzliwa. Polecam oddział w Radomiu.
02.04.2021
Tomasz