99RENT – profesjonalne auta zastępcze

99RENT to sprawdzona wypożyczalnia samochodów oferująca auta zastępcze w m.in. w Warszawie, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Gdyni, Białymstoku, Bydgoszczy i Trójmieście oraz w pozostałych miastach sieci 39 oddziałów w całej Polsce. Działamy na rynku od 2008 roku – od tej pory poprzez dynamiczny i nieustanny rozwój przedsiębiorstwa, zajęliśmy czołowe miejsce na rynku wypożyczalni samochodów w Polsce. Dwukrotnie zostaliśmy nagrodzeni prestiżową nagrodą FLEET DERBY za rok 2013 i 2014. Naszą stabilną pozycję rynkową potwierdza przynależność do Grupy Firm Rent a Car, która skupia liderów wśród wypożyczalni samochodów w Polsce, działającej w ramach struktury organizacyjnej Polskiego Związku Wynajmu i Leasingu Pojazdów. Jesteśmy także Oficjalnym Partnerem Reprezentacji Polski w Piłce Nożnej. Nasza flota składa się z ponad 1100 sprawdzonych modeli, dających Klientowi satysfakcję z ich użytkowania.

Auto zastępcze z OC sprawcy – sprawdzona usługa 99RENT

W przypadku, w którym brak jest możliwości korzystania z pojazdu, z powodu jego uszkodzenia, z winy osoby trzeciej i likwidacją szkody z polisy OC sprawcy, możemy zaoferować Państwu wynajęcie pojazdu zastępczego na czas likwidacji szkody, w ramach programu „SAMOCHÓD ZASTĘPCZY Z OC SPRAWCY” m.in. w Warszawie, Łodzi, Lublinie, Rzeszowie, Krakowie, Katowicach, Wrocławiu, Poznaniu, Szczecinie, Białymstoku, Bydgoszczy, Olsztynie, Puławach oraz Trójmieście a także pozostałych oddziałach 99Rent.

Po wstępnej konsultacji, pomiędzy Klientem a naszym przeszkolonym doradcą, odpowiednio dobrany zostaje model, gabaryt oraz przeznaczenie wozu; zostaje także ustalony termin użytkowania pojazdu oraz sposób rozliczenia.

Jakie są zalety wypływające z korzystania z naszych usług? Klientom oferujemy możliwość rezerwacji auta zastępczego nawet na godzinę przed wynajmem, możliwość zwrotu auta w każdym mieście naszej działalności, przejrzystość rozliczeń oraz wiele więcej.

Nasza usługa wynajmu aut zastępczych jest kompleksowa i przebiega bezproblemowo – dbamy o zadowolenie każdego z Klientów, zarówno indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Auta zastępcze oferowane przez nas posiadają możliwość wyposażenia w system nawigacji. Dbamy, aby wszystkie nasze usługi wynajmu aut zastępczych były na jak najwyższym poziomie i zapewniały pełną satysfakcję Klientów!

Jedyne wymagania jakie stawiamy naszym Klientom to posiadanie ważnego prawa jazdy przez cały okres wypożyczenia. Jeżeli nasz Klient pochodzi spoza Unii Europejskiej, to powinien posiadać Międzynarodowe Prawo Jazdy. Pozwoli to zarówno nam, jak i naszym Klientom uniknąć niepożądanych sytuacji. Co więcej, nasz Klient, jako osoba fizyczna, powinien mieć ukończone co najmniej 21 lat i posiadać prawo jazdy przez nie mniej niż 24 miesiące. Szczegółowe informacje można znaleźć w dokumencie „Ogólne Warunki najmu pojazdu“ lub uzyskać poprzez kontakt z nami.

99rent_PZPN_poziom_NEW