10lecie 99rent

Wypożycz samochód
16 Czerwiec 2018

W piątkowy wieczór, 15 czerwca w siedzibie firmy przy ul. Połczyńskiej 10 odbyło się wyjątkowe wydarzenie – jubileusz 10-lecia obecności na rynku. Poza krótką retrospekcją z działalności firmy nie zabrakło również niespodzianek, które utwierdzają w przekonaniu, że polska firma ma jasno określony cel i konsekwentnie do niego dąży.

W ubiegłym roku został odświeżony wizerunek marki i wprowadzono nową identyfikację wizualną. Jak wówczas zapowiadano, przyszłość miała stać pod hasłem dynamicznego rozwoju i tak też się stało.

Po rozwoju segmentu usług dla podmiotów instytucjonalnych wydaje się, że firma powraca do macierzy stawiając mocno na klienta indywidualnego w zakresie usług najmu krótko i średnio terminowego, czego dowodem jest podpisanie w tym roku umowy w sprawie przejęcia pakietu większościowego Car Hire Poland, równocześnie obejmując jego licencję na używanie globalnej marki w branży wynajmu aut – Enterprise. Jak powiedział Michał Łotoszyński, Prezes Zarządu 99rent – Chcemy w obrębie naszych usług zamknąć cały cykl życia samochodu – co również tłumaczy decyzję o rozpoczęciu sprzedaży samochodów używanych z wykorzystaniem nowych technologii, jaką jest zaprezentowany podczas imprezy wirtualny salon.W trakcie wydarzenia którego gospodarzem był Adam Kornacki, dowiedzieliśmy się również, że 99Rent podpisało kolejną umowę z PZPN stając się oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski na kolejnych 5 lat. Ale to nie jedyne wyróżnienie jakie firma otrzymała tego wieczoru. Podczas 15 minutowej przerwy w oglądanym przed Gości meczu fazy grupowej Portugalia- Hiszpania została ogłoszona informacja, że 99rent otrzymało nagrodę Fleet Derby w kategorii Short & Mid-term Renal.

Nagrodą podsumowującą 10 lat obecności spółki na rynku było przyznanie statuetki przez magazyn MENADŻER FLOTY, co zapewne sprawiło, że jubileuszowy tort smakował jeszcze bardziej.

Partnerami wydarzenia byli:

BMW, FCA, Ford, VOLVO, Volkswagen, Mercedes, Skoda, Mazda, KIA, Lindt, Martini, Okupienie Win, Magazyn WPROST, Magazyn FLEET, Manager Business Hub

 

 

 

Opinie naszych klientów

5
Polecam wypożyczalnię w Ełku, z której 2 razy korzystałem w ostatnim czasie.Auta zadbane, flota bardzo młoda , obsługa na ocenę 6, obsługiwał mnie Pan Piotr KOSSAK-super, szybko, profesjonalnie, szybkie załatwienie wypożyczenia, dokumentów itp.Firma godna polecenia-elastyczna w podejściu do klienta.
14.11.2017
Maciej W.
5
Korzystałam w Gdyni. Bardzo sympatyczna i profesjonalna obsługa. Elastyczne podejście. Polecam.
02.11.2017
Liliana
5
Mega duży stres związany z wypadkiem. Potem telefon do 99Rent i wszystko było już dobrze. Niby tylko taka zwykła ludzka rozmowa a Pan Grzegorz z Gdyńskiego oddziału sprawił że będę miło wspominała ten czas. Auto czyste, podstawione pod umówiony adres. Super.
26.10.2017
Zadowolona
5
Firma godna polecenia, w Szczecinie obsługę prowadził Pan Paweł - przemiły i bardzo kompetentny, wszystko dokładnie wytłumaczył, ma świetny kontakt z klientem. W skali od 1 do 10 całą obsługę i samochód oceniam na 10.
25.10.2017
Jolanta
3
Korzystałem z usług firmy i muszę przyznać że byłem mile zaskoczony usługa szybka miła i fachowa samochód zastępczy został podstawiony na mój adres po wcześniejszym kontakcie szybko wszelkie formalności z wynajmem również poszły sprawnie obsługiwał mnie pan Piotr pozdrawiam i dziękuję
04.10.2017
Piotr Koziol
5
Z powodu przykrego zdarzenia drogowego, zmuszony byłem wynająć auto w 99rent. Samochód dostarczony został pod wskazany adres przez pracownika firmy Pana Piotra, który z pełnym profesjonalizmem zapoznał mnie z samochodem, warunkami wynajmu.Mając takich pracowników i flotę Firma może działać.
19.09.2017
MK
5
My bardzo zadowoleni zamówienie złożone przez stronę na pytania mailowe tego samego dnia odpowiedź, telefon od firmy z potwierdzeniem kilka dni przed jak i tego samego dnia � samochód bez zarzutu nowy czysciutki sprawny i oddanie rowbiez bez zarzutu. Profesjonalnie, miło.
06.09.2017
Ewelina
4
Niedawno korzystałem z usług 99rent. Musze przyznać, że jestem w pełni zadowolony. Przede wszystkim bardzo miła obsługa i przez telefon i w punkcie odbioru samochodu. Samo auto - w pełni sprawne, zatankowane i czyste na zewnątrz i wewnątrz. Mimo, że wypożyczałem auto kompaktowe-dostawcze, to nie był to rozklekotany rzęch, a wygodny Peugeot Partner z klimatyzacją, więc przejazd na trasie ponad 700km to czysta przyjemność.
21.08.2017
Robert
5
Wypożyczalnia godna polecenia. Od początku spotkałem się z przemiłą obsługa. Samochód czysty i zadbany, a także brak opłat za wyjazd za granicę i brak limitu kilometrów spowodował, że czystym sumieniem mogę ich polecić.
12.08.2017
Paweł