10lecie 99rent

Wypożycz samochód
16 Czerwiec 2018

W piątkowy wieczór, 15 czerwca w siedzibie firmy przy ul. Połczyńskiej 10 odbyło się wyjątkowe wydarzenie – jubileusz 10-lecia obecności na rynku. Poza krótką retrospekcją z działalności firmy nie zabrakło również niespodzianek, które utwierdzają w przekonaniu, że polska firma ma jasno określony cel i konsekwentnie do niego dąży.

W ubiegłym roku został odświeżony wizerunek marki i wprowadzono nową identyfikację wizualną. Jak wówczas zapowiadano, przyszłość miała stać pod hasłem dynamicznego rozwoju i tak też się stało.

Po rozwoju segmentu usług dla podmiotów instytucjonalnych wydaje się, że firma powraca do macierzy stawiając mocno na klienta indywidualnego w zakresie usług najmu krótko i średnio terminowego, czego dowodem jest podpisanie w tym roku umowy w sprawie przejęcia pakietu większościowego Car Hire Poland, równocześnie obejmując jego licencję na używanie globalnej marki w branży wynajmu aut – Enterprise. Jak powiedział Michał Łotoszyński, Prezes Zarządu 99rent – Chcemy w obrębie naszych usług zamknąć cały cykl życia samochodu – co również tłumaczy decyzję o rozpoczęciu sprzedaży samochodów używanych z wykorzystaniem nowych technologii, jaką jest zaprezentowany podczas imprezy wirtualny salon.W trakcie wydarzenia którego gospodarzem był Adam Kornacki, dowiedzieliśmy się również, że 99Rent podpisało kolejną umowę z PZPN stając się oficjalnym partnerem Reprezentacji Polski na kolejnych 5 lat. Ale to nie jedyne wyróżnienie jakie firma otrzymała tego wieczoru. Podczas 15 minutowej przerwy w oglądanym przed Gości meczu fazy grupowej Portugalia- Hiszpania została ogłoszona informacja, że 99rent otrzymało nagrodę Fleet Derby w kategorii Short & Mid-term Renal.

Nagrodą podsumowującą 10 lat obecności spółki na rynku było przyznanie statuetki przez magazyn MENADŻER FLOTY, co zapewne sprawiło, że jubileuszowy tort smakował jeszcze bardziej.

Partnerami wydarzenia byli:

BMW, FCA, Ford, VOLVO, Volkswagen, Mercedes, Skoda, Mazda, KIA, Lindt, Martini, Okupienie Win, Magazyn WPROST, Magazyn FLEET, Manager Business Hub

 

 

 

Opinie naszych klientów

5
Awaria auta. Pierwszy raz korzystałam z wypożyczalni (Poznań). Szukałam w sieci i 99rent okazał się najbardziej przyjazny :) . Pan Michał w sobotni poranek dostarczył autko (śliczny, czyściutki Hyundai i20 :) pod drzwi domku :). Dziękuję za cierpliwość i spokój. Polecam.Pozdrawiam
16.11.2019
Arleta
5
Podstawienie samochodu perfekto, oddział w Ndm bardzo szybko zareagował, pojazd w idealnej kondycji czysty umyty, poziom obsługi Pana Emila na najwyższym poziomie. Szczerze polecam.
14.11.2019
Katarzyna
5
Very nice and sweet cars i take many times every car is new and staff also helpful high recommend this come your one time visit lifetime regular customer
06.11.2019
Parag Patel
5
Auto podstawione w tym samym dni co miałem kolizje. Polecam
03.11.2019
Szymon
5
Bardzo szybkie oddanie i odebranie samochodu. Wszystkie dokumenty od razu na maila. Auto czyste, przyjemne i na poziomie. Pachniało nowością. Oferta bardzo dobra jeżeli chodzi o wypady weekendowe. Brak limitu kilometrów!
21.10.2019
Jakub J.
5
Bardzo profesjonalna obsługa, szybka dostawa auta, szybkie formalności online. Miły Pan dostarczył auto na ustalony czas.polecam firmę.
16.10.2019
Ewa Strzelce Opolskie
5
Wypożyczalam w oddziale w Gdyni miła sprawna obsługa ceny konkurencyjne zadbane samochody ogólnie polecam ja jak będę musiała wypożyczyć znowu to tylko u was polecam bardzo
08.09.2019
Hanna
5
Dzięki miłej i profesjonalnej obsłudze mój urlop przebiegł bezproblemowo. Autko zostało podstawione pod wskazany adres i to dzięki inicjatywie, z którą wyszedł pracownik firmy, że to nie stanowi najmniejszego problemu. Serdecznie pozdrawiam ekipe firmy z Grudziądza,następnym razem autko wezmę od was
01.08.2019
Patryk
5
Rekomenduję jak najbardziej pozytywnie. Korzystałem z punktu w Katowicach (kolejny raz) i jestem b. zadowolony. Szybko, sprawnie, kompetentnie. Bardzo pomocni i nastawieni pozytywnie na klienta. Szybka reakcja i dopasowanie do potrzeb. Dobre ceny i jeszcze lepsze samochody ;-) POLECAM !
01.08.2019
Damian
5
PROFESJONALNIE, BEZPROBLEMOWO i UCZCIWIE! Super!!! Naprawdę polecam!
31.07.2019
Ewa
5
Firma zdecydowanie godna polecenia. Począwszy od rozmowy z konsultantem na infolinii, który dokładnie informuje o przebiegu wypożyczenia auta oraz o dokładnej cenie i wszystkich dodatkowych opłatach. W Ełku Pan Kamil, który ma świetny kontakt z klientem szybko przeszedł z nami przez formalności.
29.07.2019
Karola
5
Wynajmowałem Forda mondeo w Grudziądzu 5 lipca . Nie pamiętam imienia Pana który podstawił mi auto ale z taką miłą obsługa nigdy w żadnej wypożyczalni się nie spotkałem . Pani która przyjmowała moja rezerwację przez telefon również miła i profesjonalna Polecam i pozdrawiam
18.07.2019
Piotr S